Koordinatės: 54.734139,25.235236 Ukmergės g. 315C,Vilnius, įvažiavimas iš S.Nėries g. Užsakymų numeris: +370 659 97777 Pasirašius sutartį su automobilių plovykla „Luksara“, gaunama 10% nuolaida visoms teikiamoms paslaugoms.

Automobilių plovimas

Čia galite rasti daugiau informacijos apie automobilių plovimą

Daugiau

Galerija

Čia galite peržiūrėti mūsų automobilių plovyklos galeriją

Daugiau

Kainininkas

Čia galite peržiūrėti mūsų teikiamas paslaugas ir jų kainas

Daugiau

Automobilių plovimas

Automobilio salono valymas

Visi vairuotojai siekia išlaikyti kuo komfortabilesnį ir švaresnį savo automobilio saloną. Be jokios abejonės, švarus automobilio salonas yra garantas, kad tiek ir jūs, tiek ir jūsų keleiviai puikiai jausis automobilyje. Automobilio salono valymas jums puikiai pasitarnaus – tiesiog atvykite pas mus ir mes pasirūpinsime, kad jūsų automobilis būtų idealiai išvalytas ir džiugintų nepakartojamu jaukumu.

Skirtingi automobilio salono valymo būdai


Dažniausiai automobilio salono valymas yra atliekamas keliais skirtingais pasirinktinais būdais, tačiau pats populiariausias yra pilnas sausas salono valymas. Mes pilnai ir kruopščiai išsiurbsime jūsų saloną, išvalysime polimerinius paviršius su ypatingų cheminių medžiagų mišiniu, kad efektas būtų tikrai ilgalaikis – po šio valymo galite būti garantuoti, kad jūsų automobilio salonas gerokai lėčiau purvinsis. Automobilio salono valymas yra ne tik atsakingas už grožį bei komfortą – labai svarbu gerai išvalyti ir stiklus iš vidaus, kad puikiai matytumėte važiuojant į ilgą kelionę – jei paliktumėte nešvarius stiklus, tikrai būtumėte daug labiau pavargę ir jūsų reakcija kelyje sumažėtų.

Sėdynių valymas

Sėdynių valymas – taip pat mūsų sfera. Turime gausybę įrangos, kuri padės mums išvalyti jūsų automobilio salono sėdynes itin kruopščiai, o jeigu jos odinės – tuomet pritaikysime ir specialią technologiją, kuri minkština odą ir saugo ją nuo nusidėvėjimo. Medžiaginių sėdynių valymas nereikalauja tiek daug laiko kaip odinių, tačiau bet kuriuo atveju mes užtikrinsime, kad valymas būtų pilnas ir nei viena smulkmena nebūtų praleista. Automobilių salono valymas yra labai daug kruopštumo reikalaujantis darbas, todėl mūsų specialistai panaudos tik pačias moderniausias priemones ir sunaikins blogo kvapo sukėlėjus, išvalys visas susikaupusias dulkes bei šiukšles ir padarys jūsų automobilio saloną lyg naują.

Kitos automobilio salono valymo ypatybės

Dar viena svarbi automobilio salono valymo dalis – salono džiovinimas ir salono lubų valymas. Labai svarbu tinkamai išdžiovinti saloną, kadangi kitu atveju gali susidaryti korozija, kuri gali sunaikinti jūsų automobilio salono interjerą. Taip pat itin svarbu tinkamai išplauti kilimėlius. Mes parenkame cheminius valiklius pagal kiekvieną automobilį atskirai, kad rezultatas būtų geriausias. Mūsų automobilio salono plovimas – jūsų garantija, kad savo automobilyje jausitės komfortabiliai ir saugiai.